עיריית עפולה

מסיבת סיום בסימן ערכים, מורשת ותקשוב

בבית ספר אלומות ציינו השבוע, את סיום שנת הלימודים במסיבת סיום מתוקשרת ומתוקשבת. כל התלמידים והוריהם התקבצו בחצר בית הספר, לחגוג את סיומה של שנת הלימודים ופרידה מכיתות ו'. המסיבה החלה בקטע מרהיב ומרגש של דגלני כיתות ו', שעלו לרחבה כשהם נושאים דגלי ישראל בידיהם וערכו מצג דגלנים בניצוחו ובהדרכתו של אלי אליהו, המורה לחינוך גופני.

מנהלת בית-הספר, רעיה שכטמן, בירכה את באי המסיבה, את צוות ביה"ס על ההשקעה והעבודה מכל הלב יום יום כל היום, את צוות העובדים, את ההורים על שיתוף הפעולה, וייחדה מילים חמות לתלמידים על "התנהגות ערכית והישגית יפה מאד ותרומתם החברתית לכל רבדי הקהילה". המנהלת שכטמן, הודתה לראש העיר אלבקץ, לסמנכ"ל חינוך ורווחה אמויאל, על עזרתם לבית-הספר, ועל ההחלטה להפוך את העיר בכלל ואת בית- הספר 'אלומות 'בפרט למקום מתוקשב ומתקדם

ראש העיר עפולה, אבי אלקבץ, ציין את המקום הנכבד שתופס בית ספר אלומות, בין בתי הספר היסודיים בעיר, ושהנו מהמובילים במערכת החינוך היסודית. "תמיד נעים לו לבוא אליכם ולהתרשם מהפעילות העשירה בתחום החינוך שנעשית כאן", אמר אלקבץ.. הוא הוסיף, שבביקוריו התכופים הוא נחשף לרמה גבוהה של תלמידים וההתקדמות המהירה של נושא התקשוב בבית הספר.

יו"ר וועד הורים, נחמה הרוש, שהיא אימא לבוגר ו', בירכה בשם ההורים, הודתה למנהלת ביה"ס ולכל הצוות החינוכי, איחלה לתלמידים הצלחה בדרכם בחטיבת הביניים והביעה תקווה שהתלמידים ימשיכו לקבל תמיכה ואהבה כפי שזכו לקבל בבית ספר "אלומות".

להתרגשות רבה הביא המורה ה"מיתולוגי" לחינוך גופני בבית-הספר, אלי אליהו, שנבחר למורה המצטיין. אלי, שהופתע מבחירתו והתרגש מאד, זכה לתשואות ולמחיאות כפיים סוערות. בנותיו הפתיעו אותו בזר פרחים ובברכה מרגשת.

שלושה תלמידים מכיתה ו' זכו לקבל פרס מוועד ההורים, שובר לרכישת ספרים, על התנהגות חברתית והתקדמות לימודית הם: אלדד ברהנו, דליה סבהאט וגלית ריאבוב.

בהמשך התקיים מופע של להקת המחול וחבורת הזמר הייצוגיות, הופעה של תלמידי כיתות א' ב' ג' , וגולת הכותרת הייתה ריקוד הורים וילדים יחדיו שגרם להתרגשות רבה.

בסיום המופעים נכנסו כולם לכיתות לדברי ברכה ופרידה מהמחנכות והתפעלו מציוד התקשוב בכיתות בהם: מקרן ומחשב, צפו במצגת המסכמת פעילות שנתית וסיכום ההווי הכיתתי והחברתי ערכי במהלך השנה ונהנו לראות את תמונות ילדיהם. ההורים הודו בחום למחנכות על ההשקעה. על כל הבימוי והפקת האירוע היתה אחראית הרכזת החברתית, יהודית שוורץ והצוות הנמרץ של בית הספר.