הורים ותלמידים יקרים שלום רב,

אנו נמצאים בעיצומה של תקופת הרישום לחטיבות הביניים לתשפ"ב.

תקופת אישור השיוך הסתיימה, והחל מיום ראשון, ו' באייר (18.4.21) תוכלו לראות כאן באתר העיריה, את שיבוץ ילדכם לשנת הלימודים הבאה ולגשת לבית הספר להשלים את הרשמת ילדכם לחטיבה.

תקופת הגשת בקשות ההעברה תחל ביום ראשון, ו' באייר, (18.4.21) ועד ליום חמישי, ב' סיון (13.5.21) בשעה 24:00.
הבקשות תוגשנה במקוון, באזור הצגת השיבוץ באתר.

הנכם מוזמנים להיעזר בהסברים ובמידע המקיף ולהיכנס באמצעות התפריט הצדדי,
(בסלולארי – מצד שמאל, ובמחשב – מצד ימין).

בברכת הצלחה לכל ילדינו

מינהל החינוך,
עיריית עפולה.

דבר ראש מינהל החינוך

דבר ראש העיר

לתלמידי שכבת ו'  והוריהם,  
אתר החינוך לתלמידים העולים לחטיבת הביניים לשנת תשפ"ב, יהיה פתוח עבורכם ההורים ועבור ילדיכם, מיום ראשון, כ"ג אדר (7.3.21)  ועד יום שלישי, א' אייר (13.4.21)

באתר זה תוצג בפניכם חטיבת הביניים אליה משויך ילדיכם על פי בית הספר היסודי בו למד.  ובעת הכניסה אל האתר תידרשו לאשרר שיבוצו לחטיבת הביניים המוצגת.

יחד עם זאת, בשל מציאות ימי הקורונה המונעת קיום ערבי חשיפה,  תוכלו לצפות באתר בסרטון המציג את ביה"ס, את המסלולים הקיימים בו, ונתונים נוספים אודותיו.

מעבר לכך, תוכלו לבקש פגישה  עם היועצת, או עם מנהל/ת ביה"ס, וכן להוסיף הערותיכם במידת הצורך.

ראוי לציין, כי בתום שנה מאתגרת, בה שהו תלמידי שכבת ו' ימים אחדים בלבד בבתי הספר, וכעת הם יוצאים  מביה"ס היסודי ועולים לחטיבת הביניים, מערכת החינוך מודעת לפערים שנוצרו בשל תקופת הקורונה הן מבחינה לימודית והן מבחינה רגשית ולפיכך נערכת לקליטה אחרת. קליטה שבה יושם דגש על נתינת מענים רגשיים לחיזוק החוסן האישי של כל אחד מהתלמידים, על השלמת חסרים לימודיים ועל חידוש המרקם החברתי שכל כך חסר בתקופה זו. 

אני מאחלת לילדיכם , תלמידינו, קליטה נעימה  ומכילה , וכמובן חווית למידה מהנה ומעשירה.

בברכת הצלחה,

טינה ולדמן
ראש מינהל החינוך

הורים ותלמידים יקרים,
השנה החולפת הייתה עבורנו שנה שונה מכל קודמותיה. שנה שבה נגיף הקורונה שיבש פעם אחר פעם את שגרת חיינו בכלל ואת תכניות מערכת החינוך בפרט.

עם זאת, המשכנו לעסוק במענה התשתיתי והפדגוגי מתוך הבנת הצורך בראיית היום שאחרי.
בימים אלו מנהל החינוך בראשותה של הגב' טינה ולדמן נערכים לפתיחת ההרשמה למערכת החינוך העירונית לשנת הלימודים תשפ"ב. גם השנה אנו נערכים לבניה של גנים ובתי ספר חדשים אשר יתוספו ל- 30 גנים חדשים שנבנו בשנתיים האחרונות לצד בנייתם של שני בתי ספר חדשים "שהם" ו"אלון יזרעאל". 

מעבר להשקעה בתשתיות במערכת החינוך נמשיך לשים דגש רב על העשייה הפדגוגית חינוכית מגיל גן ועד י"ב . בשנה החולפת חולקו לתלמידי העיר למעלה מ- 2,500 מחשבים בשל הצורך ללמידה מקוונת ומתוך הבנה של חשיבות המחשב כאמצעי בסיסי ללמידה בימים אלו ובעתיד. 

כמחזיק תיק החינוך אמשיך לפעול במשנה מרץ לחיזוק עוגני החינוך במטרה להביא לפיתוח חוסנה והצלחתה של מערכת החינוך על מנת  להעניק לילדנו מסגרת חינוכית, מקצועית, ערכית ואיכותית. כולי תקווה שאת שנת הלימודים הבאה נפתח בשגרת חיים בריאה ורגילה בזכות המשך הקפדה על ההנחיות וחיסון המוני נגד הנגיף. 

לנוחיותכם, השנה תהיה ההרשמה מקוונת לגני הילדים ולבתי הספר במטרה להנגיש את הרישום.

אנו מאחלים לכם הצלחה ושנת לימודים פורייה,

בברכה,

אבי אלקבץ
ראש העיר