החינוך בשנות חייו הראשונות של האדם מהווה בסיס איתן להתפתחותם העתידית של הילדים.

תחומי אחריות:

  • הקצאת משאבים תקציביים ואנושיים לסיפוק מענה מיטבי לצרכים לימודיים רגשיים וחברתיים של הילדים . 
  • התייחסות פרטנית לכל ילד כחלק מתפיסת העיצוב הגיל הרך כבסיס איתן להתפתחות עתידית תקינה של הילד . 

פרטי התקשרות

רכזת גנים
04-6520395
טבלת אנשי קשר - מחלקת החינוך הקדם יסודי - גנים
שם תפקיד טלפון נייד מייל
יהודית דוד רכזת צהרונים 04-6520383 yeuditd@afula.muni.il
רכזת גנים 04-6520395
ציונה אלמקייס רשמת גנים 04-6520394 ziona@afula.muni.il
חן כהן אברמוביץ מזכירת מחלקה 04-6487708 Chen_ca@afula.muni.il

קבלת קהל:

לתיאום וקבלת מענה ניתן לפנות בטלפון בשעות הפעילות: 
ימים א' ו-ד' 15:30-18:30
יום ב' 08:30-10:30
כתובת: גיורא יוספטל 26, עפולה.

רשימת גני הילדים ברחבי העיר

*הרשימה עדכנית לשנת הלימודים תשפ"ג

רובע יזרעאל - ממלכתי  

סמל מוסד שם הגן כתובת הגן 
531707 ברקת א - חובה שוהם 10
524777 ברקת ב - ט"ח  שוהם 10
579623 טופז א - חובה  ספיר 5
579631 טופז ב - ט"ח  ספיר 5
573683 יהלום א - חובה ספיר 10
573691 יהלום ב - ט"ח  ספיר 10
463018 ספיר א - חובה ארבע האמהות 10
463026 ספיר ב - ט"ח  ארבע האמהות 10
439273 תרשיש א - חובה תרשיש 14
439281 תרשיש ב - ט"ח   תרשיש 14
569517 יפה ירקוני א - חובה יפה ירקוני 12
569509 יפה ירקוני ב - ט"ח  יפה ירקוני 12
635417 כפיר א - חובה חטיבת כפיר 8
634683 כפיר ב - ט"ח  חטיבת כפיר 8
654731 יעל רום א - חובה  חטיבת כפיר 8
634659 יעל רום ב - ט"ח   חטיבת כפיר 8
654749 לאה גולדברג א - חובה לאה גולדברג 20 ב
634667 לאה גולדברג ב - ט"ח  לאה גולדברג 20 ב
579771 שנהב א - חובה חביבה רייך 14
579789 שנהב ב - ט"ח  חביבה רייך 14

רובע יזרעאל - ממלכתי דתי

סמל מוסד שם הגן כתובת הגן 
524751 שוהם א - חובה ספיר 12
524769 שוהם ב - ט"ח  ספיר 12
624635 תמר אריאל - חובה חביבה רייך 14
664672 רונה רמון - ט"ח חביבה רייך 14

עפולה - ממלכתי  

סמל מוסד שם הגן כתובת הגן 
382721 חבצלת א - חובה חבצלת 26 א'
421792 תדהר ב - ט"ח תדהר 17
356410 לוטם א - חובה הלוטם 25
369025 לוטם ב - ט"ח  הלוטם 25
500751 פרח - חובה האורנים 15
502336 ניצנים - ט"ח  האורנים 15
654764 החורש א - חובה החורש 18
500546 החורש ב - ט"ח החורש 18
579821 דובדבן א - חובה דובדבן 16
579797 דובדבן ב - ט"ח  דובדבן 16
664680 דובדבן ג - טט"ח  דובדבן 16
634675 נורית א - חובה בציר 20
500587 נורית ב - ט"ח  בציר 20
500793 רותם - ט"ח הולנד 1
500611 שושנים א - חובה הולנד 8
500629 שושנים ב - ט"ח  הולנד 8
531723 אופק א - חובה כליל החורש 24
525568 אופק ב - ט"ח  לח"י 24
500686 אמירים א - חובה משה שרת 62 ב'
500694 אמירים ב - ט"ח  משה שרת 62 ב'
356394 חושן א - חובה אורנים 47
370650 חושן ב - ט"ח  אורנים 47
500710 עומר א - חובה הכשרת הישוב 5
500728 עומר ב - ט"ח  הכשרת הישוב 5
664698 איילים א - חובה  משה שרת 
634642 איילים ב - ט"ח משה שרת 
579649 יסמין א - חובה ירושלים 34
579763 יסמין ב - ט"ח  ירושלים 34
500637 עופרה - ט"ח  וולפסון 32
500678 רעים - חובה וולפסון 32
500652 שקד א - חובה קרן היסוד
500660 שקד ב - ט"ח  קרן היסוד

עפולה - ממלכתי דתי

סמל מוסד שם הגן כתובת הגן 
502328 אחיות א - חובה קרן היסוד
502344 תימורים - ט"ח  קרן היסוד
624601 חברותא - ת.ג  נגבה 20
535682 ברכת רחל א בנים ממ"ח - חובה יעקב קינמון 18
526350 ברכת רחל ב בנים ממ"ח - ט"ח יעקב קינמון 18
535674 האתרוג בנות ממ"ח - ת.ג. נגבה 20
531731 גפן א - חובה חבצלת 26 ב'
531749 גפן ב - ט"ח  חבצלת 26 ב'
500736 הדסים א בנים - חובה  הסוכנות היהודית 6
501346 הדסים ב בנות - חובה הסוכנות היהודית 6
500561 הדסים ג - ט"ח  הרימון 5
502393 רימון א - חובה מנחם בגין 6
502401 רימון ב - ט"ח  מנחם בגין 6
664664 ערבה א - חובה מנחם בגין 6
634634 ערבה ב - ט"ח  מנחם בגין 6
502377 תאנה ב - ת.ג כורש 17

גבעת המורה - ממלכתי

סמל מוסד שם הגן כתובת הגן 
501320 הלל - ת.ג  פשוש 13
125757 סיתוונית א - חובה האירוסים
502252 סיתוונית ב - ט"ח האירוסים
501353 סיתוונית ג - ת.ג מצדה 13
גבעת המורה - ממלכתי דתי
סמל מוסד שם הגן כתובת הגן 
502526 תמרים - ת.ג קוממיות 24

עפולה עילית

סמל מוסד שם הגן כתובת הגן 
524785 נרקיסים - ת.ג ההגנה 14
500843 אלומות א - חובה שיבת ציון 22
500850 אלומות ב - ט"ח שיבת ציון 22
עפולה עילית - ממלכתי דתי
סמל מוסד שם הגן כתובת הגן 
502591 מעלות חטיבה צעירה האלה 1 בי"ס מעלות
502351 מעלות ב - ט"ח השקד 6
502617 מעלות ג - טט"ח השקד 6
579474 ברכת רחל ד - בנות  כצנלסון 2

גני חינוך מיוחד

סמל מוסד שם הגן כתובת הגן 
634717 אגוז - ט"ח תדהר 15
501429 אור - חובה אחד העם 16
574962 אורן - חובה קוממיות 24
575142 אלה - ט"ח יצחק שדה 45
574954 אלון - חובה ההגנה 51
119487 דוכיפת - ט"ח  ז'בוטינסקי 20
627596 דולב - חובה קרן היסוד 
627570 דפנה - ט"ח חבצלת 26 ב'
617613 דקל - ת.ג כורש 17
634709 זית - חובה לאה גולדברג 20 ב
534271 זמיר - חובה רימון 5
502229 יובלים ניצן CP -ת.ג ההגנה 53
502294 יובלים עגורים CP - ת.ג  ההגנה 53
419283 יובלים שקד CP - ת.ג ההגנה 53
627661 יערה - חובה  הכשרת הישוב 3
1998 כלנית   
654756 סביון - ט"ח ממ"ד יצחק שדה 45
449249 סוניה - ת.ג   האביב 14
1999 סחלב  
634691 פטל - ט"ח לאה גולדברג 20 ב
500876 צליל - חובה  הכשרת הישוב 3
500835 קרן אור - ת.ג מצדה 13
617605 קשת - חובה יאנוש קורצ'אק 31
318816 שחף - ת.גילאי יאנוש קורצ'אק 31
500769 שיר - חובה ז'בוטינסקי 25
627588 שקמה - חובה קרן היסוד