דבר ראש העיר

הורים יקרים שלום רב, 

בשעה טובה הגיע מועד הרישום של ילדכם לגן הילדים ולבית הספר לשנת הלימודים התשפ"ב. אירוע מרגש זה מחייב רישום לגני הילדים ובתי הספר ע"פ חוק חינוך חובה.

הרישום יחל בתאריך 03.02.2022 וימשך עד התאריך 23.01.2022

מוזמנים להיעזר בהסברים ומידע מקיף ולהיכנס לרישום - באמצעות התפריט הצדדי העליון, מצד שמאל בסלולארי ומצד ימין במחשב.

בברכת הצלחה לכל ילדינו
 

מינהל החינוך,
עיריית עפולה

הורים , תלמידים וילדי הגן היקרים,
בקרוב תעשו את צעדיכם הראשונים במערכת החינוך העירונית ותצטרפו למשפחה הגדולה של מערכת החינוך בעיר, אז ראשית אברך אתכם בשנת לימודים פורייה ומוצלחת.

כמחזיק תיק החינוך, יחד עם צוות מינהל החינוך, אנו דואגים כל העת להעמיק לרשותכם את מיטב התנאים והאמצעים הן בהיבט הפיזי והן בהיבט הפדגוגי ונעמוד לצדכם לאורך כל הדרך.

במהלך השלוש השנים האחרונות סיימנו את בנייתם של שני בתי ספר יסודיים חדשים 'אלון יזרעאל' ו'שהם' ובימים אלה אנו בונים בית ספר שלישי – 'אהל מאיר החדש'. במקביל ביצענו שיפוץ נרחב וכללי לבית ספר 'בית זאב' הרחבנו את בתי הספר 'אורט אלון', 'תדהר' ו'גוונים'. כמו כן בנינו כ-30 גני ילדים חדשים ובקרוב אנו עתידים להתחיל בבנייה של בתי ספר וגני ילדים חדשים כך שילדיכם יקבלו את החינוך הטוב ביותר במבנים החדשים ביותר. 

לקראת הרישום לכיתה א' ולגני הילדים בעיר, ניצבת בפניכם האפשרות לבצע רישום אינטרנטי דרך אתר העירייה, שיקל עליכם בביצוע הרישום וילדיכם יהיו שותפים בבחירת המסגרת החינוכית עבורם.

אני מאחל לכם הצלחה רבה ושנת לימודים מוצלחת ומהנה.