אוהל מאיר – בית חינוך למנהיגות ולמצויינות אישי

חזון: 

בית הספר חדש נבנה במרץ בימים אלו ובשנת הלימודים הבאה נעבור בית ספר חדש ונשתדרג במבנה לימודי חדשני, איכותי ומותאם למאה ה 21.

בית החינוך "אוהל מאיר" מחנך  לאהבת האדם והמדינה ברוח הציונות הדתית. בית החינוך מקנה לתלמידיו ערכים של אהבת הזולת, כבוד האדם, עזרה הדדית ומעורבות בקהילה. בית החינוך מחנך ומכשיר את תלמידיו בהלימה למיומנויות המאה ה-21 כך שיהיו לומדים עצמאיים, חוקרים באופן ביקורתי, בעלי מיומנות לפתירת בעיות בדרכים יצירתיות, משתפים את הסביבה ,מתייעצים במומחי תוכן, עובדים בצוות עם מטרה משותפת, חושבים יצירתית ובעלי אוריינות תקשוב ומידע.

השותפות והמעורבות של התלמידים בבית החינוך היא המפתח להצלחתו וקסמו. אנו מאמינים כי ככל שהתלמידים ירגישו מחוברים ומעורבים יותר בחיי בית הספר והקהילה כך הם יהוו בוגרים משמעותיים.  בבית החינוך "אוהל מאיר" שואפים לפתח את מידת האכפתיות והאחריות של התלמידים כלפי הזולת,  במעגלים הסובבים את התלמיד והקרובים אליו כגון החברים והכיתה ובהמשך הקהילה ומדינת ישראל. 

הלמידה בבית החינוך "אוהל מאיר" מגוונת ומאפשרת לתלמידים שונים לפתח את חשיבתם,  לגלות, לחשוף ולהעצים את היצירתיות והחוזקות הטמונות בכל אחד ואחת. הלמידה מכוונת למציאת נושאים הקרובים ללבם של התלמידים ומעוררים אותם לחקור ולהעמיק בהם. הלמידה בבית ספרנו מובילה להישגים בתחום הלימודי ובתחום החברתי.           

העוצמות והייחודיות שלנו:

  • "אמירים" – תוכנית לימודים תוספתית לתלמידים מצטיינים בכיתות ג-ו בתחומי מתמטיקה תכנות ורובוטיקה.
  • מישחוק –תהליך למידה בו התלמיד לומד מתוך הנאה, משתפים פעולה זה עם זה ויוצרים הנאה.
  • "שף מתמטי" – יוזמה חינוכית כלל בית ספרית שפיתח צוות מתמטיקה בבית הספר המעניק למידה משמעותית בתחומי החשבון.

"שף מתמטי" זכה בפרס הקרן ליוזמות חינוכיות בשיתוף משרד החינוך לתשע"ז. 

  • "מנהיגי האקלים" – נבחרת תלמידים ששמה לה למטרה לקדם אקלים מיטבי בבית הספר. 
  • "כיתת מח"ר" – פרוייקט עירוני ייחודי בשיתוף YTEK  והטכניון הפותח בפני התלמידים את עולם התכנות והפעלת הרובוטים מכיתה ב'. 
  • "הקשר הרב דורי" – פרוייקט משותף לתלמידים ולסבים וסבתות ואזרחים ותיקים. 
  • "בית ספר מנגן" – לימודי נגינה לכיתות ה-ו במגוון כלים לפיתוח היצירתיות והעשרה.
  • "מבית ספר לבית חינוך" מתקיים לכל אורך ימות השנה מתום יום הלימודים ועד השעה 16:00. כולל ארוחת צהריים חמה, וחוגי העשרה ופעילויות. 

 

פרטי התקשרות:

שם המנהל: אבנר קובי
כתובת: רחוב קרן היסוד 1, עפולה
טלפון: 04-6594524, 04-6492929
דוא"ל: avkoby@gmail.com
חפשו אותנו בפייסבוק: ״אוהל מאיר״

תמונות: