עפולה: נחנך הקאנטרי קלאב המשודרג

ראש העיר אבי אלקבץ אירח את שר הנגב, הגליל והחוסן הלאומי, ח"כ יצחק וסרלאוף והשניים הסירו את הלוט על השלט הקאנטרי קלאב ששודרג לאחרונה.


בעפולה חנכו בשעה טובה את הקאנטרי קלאב המשודרג. כשני עשורים לאחר שהוקם, סיימה לאחרונה עיריית עפולה את השלב הראשון בשדרוג מתחם הקאנטרי קלאב העירוני בעלות של כ-5 מיליון שקלים לטובת המנויים, התושבים ואורחי הקאנטרי.

בחמישי האחרון הגיע השר וסרלאוף עם צוות לשכתו לביקור עבודה ראשון בעפולה במהלכו ביקר במתחם הקאנטרי קלאב המשודרג יחד עם ראש העיר אבי אלקבץ, גזבר העירייה יצחק שריקי, מנכ"ל החברה הכלכלית נתנאל כהן, ומנהל מתקני הספורט בעירייה עמית אשכנזי שהציג את עבודות השדרוג לאחריהם הסירו השר וראש העיר את הלוט מהשלט החדש שהוצב במקום.

פרויקט השדרוג הינו הגדול ביותר שידע הקאנטרי קלאב בעפולה מאז ומעולם, במסגרתו שופצו כל המלתחות במתחם, גג המבנה הוחלף, כל המבנה נצבע מחדש מבפנים, הבריכה הפנימית שופצה, בריכות הג'קוזי הוחלפו ובקרוב מאוד יוחלפו כל מכשיר הכושר והמשקולות. בשלב הבא של השדרוג יזכה המבנה לחיפוי חיצוני מודרני ויוקם מתחם ג'ימבורי לילדים.

כידוע, הקאנטרי קלאב העירוני המנוהל על ידי החברה הכלכלית מהווה מוקד בילוי ופנאי מרכזי בעיר עפולה. בארבע השנים האחרונות זוכה להצלחה רבה והדבר בא לידי ביטוי במספר המנויים שעומד על כ-2,500 אנשים לצד לקוחות הנהנים משירותי המתקן השונים.

לפני מספר חודשים הגיש מנכ"ל החכ"ל נתנאל כהן קול קורא למשרד הנגב, הגליל והחוסן הלאומי במטרה לקבל תקציב חיצוני לשדרוג המתחם וועדת התמיכות של המשרד אישרה את התמיכה עבור שיפוץ, חידוש ושיקום קאנטרי קלאב עפולה.

נתנאל כהן, מנכ"ל החברה הכלכלית אמר: "אנו רוצים להודות לשר ולצוות לשכתו על שיתוף הפעולה הפורה בפרויקט שדרוג הקאנטרי קלאב וכן בפרויקטים נוספים כגון פארק המים העירוני שנבנה בימים אלה ומיזם 'עיר הילדים' בשוק החדש שאנו עובדים על התכנון שלו ולמעשה מדובר בשלושה פרויקטים שיהפכו את הפנאי לאיכותי יותר עבור כל תושבי עפולה ולא משנה באיזה גיל הם". 

ראש העיר אבי אלקבץ אמר: "תודה לשר ולמשרד נגב, גליל והחוסן הלאומי על השותפות. כמי שהיה שותף לבנייתו של הקאנטרי קלאב לפני כעשרים אני שמח שזכינו לשדרג את מתחם הקאנטרי קלאב לטובת פנאי איכותי לתושבי העיר".